Atgal
Titulinis
Apie mus

Apie mus

Pagrindinė UAB „Dajakuta“ veikla – prekyba medienos drožlių plokštėmis ir baldų furnitūra, taip pat – standartinių bei nestandartinių baldų gamyba. Mūsų gamybinė bazė įsikūrusi Kaune ir Vilniuje, tačiau užsakymus įgyvendiname visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

Pagal klientų pageidavimus gaminame ne tik virtuves, bet ir spintas, spintas su stumdomų durų sistema, miegamojo baldus, vaikų kambario baldus, svetainės, jaunuolio kambario baldus, vonios baldus, komodas, stalus, staliukus ir kitus nestandartinius baldus.

Medžiagos

UAB „Dajakuta“ baldų gamybai naudojama plati baldinių medžiagų įvairovė:

• LMDP laminuotos medienos drožlių plokštės;
• Dažytos MDF medienos plaušo plokštės, pasižyminčios dideliu spalvų pasirinkimu;
• Natūralios medienos durelės
• Natūralios medienos lukšto plokštės;
• Taip pat gaminame dureles su aliuminiu profiliu ir stiklu (pasirinktinai).

Patirtis ir vertybės

UAB „Dajakuta“ išsiskiria ilgamete patirtimi baldų srityje – įmonė įkurta 1991 metais. Pradėję nuo prekybos medienos drožlių plokštėmis, toliau nuosekliai plėtojome savo veiklą: įmonės pasiūloje atsirado baldų furnitūra, įvairios medžiagos, vėliau ėmėmės baldų gamybos ir projektavimo. Praėjus daugiau nei dvidešimčiai metų nuo įkūrimo, šiandien kviečiame rinktis iš itin plataus baldinių prekių ir paslaugų spektro.

UAB „Dajakuta“ jau daugelį metų kaupia patirtį tiek virtuvinių baldų, tiek spintų ar svetainės baldų gamyboje. Kvalifikuoti ir patyrę mūsų specialistai – garantija, kad klientams visuomet pasiūlysime aukščiausios kokybės produkciją.

Mūsų veiklos sritis neatsiejama nuo technologijų, padedančių įgyvendinti įvairiausius klientų sumanymus. Todėl investuojame į kokybišką, patikimą ir novatorišką įrangą. Naujausiu robotizuotu frezavimo įrenginiu baldinėse medžiagose galime išpjaustyti norimą formą ar piešinį.

Siekiame sukurti ir palaikyti nuolatinį ryšį – kad vienąsyk baldų užsisakę klientai sugrįžtų dar kartą, taip pat ir savo pažįstamiems rekomenduotų kreiptis į mus. Todėl dirbame taip, kad ir po daugelio metų mūsų pagaminti baldai džiugina kliento akį ir neišeina iš mados.

Atstovaujame

Aliuminės stumdomų durų sistemos

Kontaktai

Baldų gamyba
Tel nr. +370-620-69011
El. paštas: projektai@jakuta.lt

Slankiųjų durų gamyba
Tel nr. +370-614-48170
El. paštas: durys@jakuta.lt