Atgal
Titulinis
Patarimai

Patarimai

Techniniai patarimai planuojant virtuvę

Norint, kad virtuvės baldai būtų ir gražūs, ir funkcionalūs, labai svarbi kiekviena smulkmena.

Visų pirma reikėtų paruošti sienas – jos turėtų būti lygios, kampai – 90°. Tai suteiks galimybę tvarkingiau ir dailiau įmontuoti stalviršį. Norint, kad stalviršis gražiau atrodytų prie sienos, plyteles rekomenduojama klijuoti jau pastačius baldus – tuomet nereikės tvirtinti staljuostės.

Lygios sienos taip pat svarbu ir kabinant spinteles – jei sienos bus nelygios, spintelės prie jų gražiai nepriglus.

Patartina iš anksto žinoti, kur bus įrengti buitiniai ir elektros prietaisai – taip išvengsite spintelių šonų ir nugarėlių pjaustymo. Kviečiame kreiptis į mūsų baldų specialistus, kurie patars, kokiame aukštyje ir kokiu būdu išplanuoti buitinės technikos išdėstymą, kad jis būtų patogus ir geriausiai tiktų būtent Jūsų virtuvei.

Tam tikrose virtuvės vietose (pvz., virš stalviršio) įrengtas apšvietimas ne tik suteiks jaukumo, bet ir pagelbės ruošiant maistą ant darbastalio. Labai svarbu, kad virtuvės baldai būtų ne tik patogūs, bet dar svarbiau, kad būtų gražūs.

Ko reikia norint užsakyti stumdomas duris

Tikslaus nišos aukščio ir pločio (matuojant turi būti sudėtos grindys ir išlygintos sienos). Tai ypač svarbu, įrengiant suveriamas (troleibusines) duris.

Avanso 30 % nuo sumos – nėra būtina atvykti pas mus, reikalingą sumą galima pervesti į įmonės sąskaitą (rekvizitus rasite ČIA). Jei yra kraigas, dviejų vertikalių sienų aukščio, pločio ir viršutinio pločio iki lūžio taško.

Atkreipiame dėmesį: jei kraigas yra labai smailas, reikės projektuoti dviejų durų pločio lentyną specialaus bėgelio pritvirtinimui.

Atstovaujame

Aliuminės stumdomų durų sistemos

Kontaktai

Baldų gamyba
Tel nr. +370-620-69011
El. paštas: projektai@jakuta.lt

Slankiųjų durų gamyba
Tel nr. +370-614-48170
El. paštas: durys@jakuta.lt